Menti Yönetimi

ArGeMentor® Menti Yönetim Modülü mentilerin mentorluk sürecine katılımlarını kolaylaştıran ve mentor - menti etkileşimini artıran özellikleri ile programdan en üst düzeyde yararlanmalarını sağlar.


Gelişmiş profil ayarları

Gelişmiş profil ayarları

Menti adayları kimlik, eğitim, iletişim bilgileri gibi detaylı profil bilgileri ile Menti Havuzuna kaydedilir.

Programa kabul edilen mentiler profil fotoğraflarını ve diğer profil bilgileri değiştirebilirler, şifre işlemleri gerçekleştirebilirler.

En uygun Mentor-Menti eşleştirmesi yapılabilmesi için profil bilgilerinde yer alan mentorluk ihitiyaç alanları kullanılır. Bu alanlar menti tarafından değiştirilebilir.

Esnek yapı sayesinde sistemde kayıtlı olan sabit menti profil bilgilerine ek olarak programa özel yeni profil alanları eklenebilir.

Menti faaliyetleri

Menti faaliyetleri

Mentiler eşleştirildikleri mentorun profil bilgilerine platform üzerinden erişim sağlayarak mentor hakkında detaylı bilgi edinebilirler.

Mentor-Menti görüşmelerin kayıt altına alınması için mentiler her görüşme sonrası Görüşme Takip Formu doldururlar.

Mentorluk alan mentiler mentorluğun yanısıra ihtiyaç duymaları halinde teknik uzman talebinde bulanabilirler.Mentiler, platform üzerinden kendilerine atanan anketleri doldurup, dokümanlara erişim sağlayabilir, gerekli durumlarda kendi dokümanlarını ekleyebilirler.

Program yöneticisinden gelen mesajlar kayıt altında tutulur ve istenilen zamanda görüntülenebilir.

Copyright © 2016 | Argementor