Genel Özellikler

ArGeMentor® Mentor Yönetim Platformu program yöneticisi, mentor , menti ve teknik uzmanlar için ayrı ayrı geliştirilmiş modüler yapısı, 7/24 uzaktan erişim imkanı ve program yönetim süreçlerini kolaylaştıran özellikleri ile mentorluk programlarının başarısını artırır.

Esnek, Ölçeklenebilir ve Çok Dilli Platform

Esnek, Ölçeklenebilir ve Çok Dilli Platform

ArGeMentor ® özelleştirilebilen program ayarları ile mentorluk programınızın ihtiyaçlarına göre size özel platform mentor, menti ve teknik uzman havuzları oluşturma imkanı sağlar.

Mentor, menti ve uzmanlar için başvuru kriterleriniz tanımlanır, anında kriterlere uygun başvuru formları oluşturulur ve başvurular platform üzerinden alınır. Mentor, menti ve uzmanlar için ayrı ayrı Mentor-Menti Görüşme Takip Formları tanımlanabilir.

Eşleştirme kriterleri tanımlanarak mentor/menti eşleştirmelerinde en uygun adayların bulunmasına olanak sağlar. Toplu eşleştirme özelliği ile dakikalar içinde yüzlerce eşleştirme yapılabilir.

Platform, Türkçe/İngilizce dil deçeneği ile uluslararası projelerde sorunsuz kullanılabilir.

Aday Değerlendirme ve Eşleştirme Sistemi

Aday Değerlendirme ve Eşleştirme Sistemi

Programa başvuran mentor, menti ve uzman adaylarının kolaylıkla değerlendirilebilmeleri için sistem tarafından otomatik puanlama yapılır. Sistem puanlamasının yanısıra adaylara yönetici tarafından mülakat puanı verilebilir. Eşik puanın üstüne çıkanlar değerlendirmeye alınır.

Değerlendirmede uygun bulunan adaylar yönetici tarafından onaylanarak nitelikli aday havuzu elde edilir.

En uygun Mentor-Menti eşleştirmesi için mentor havuzunda yer alan adayların uyumluluk puanı eşleştirme kriterlerine uygun olarak hesaplanır.

Program İzleme ve Raporlama

Program İzleme ve Raporlama

Mentor-menti ve uzman-menti görüşmeleri Görüşme Takip Formları aracılığıyla izlenebilir, tarih ya da isme göre listelenebilir. Hatırlatmalar için toplu ya da tekli e-postalar gönderilebilir.

Mentor, menti başvuruları, eşleştirmeler ve diğer istatistik bilgilere kontrol paneli üzerinden erişilebilir.

Platform üzerinde yapılan tüm işlemler ve e-postalar kayıt altında tutulurak arşivlenir. Tüm veriler excel formatında indirilebilir.

Doküman sistemine kullanıcılar tarafından eklenen dosyalar program yöneticisi tarafından görüntülenebilir. Programın değerlendirilmesi için anketler oluşturulup, mentor ve mentilerin sistem üzerinden doldurmaları sağlanabilir.

Copyright © 2016 | Argementor