ArGeMentor® Mentor Yönetim Sistemi

Sürekli ve uzaktan erişim

İnternet tabanlı sunulan bir platform olarak zaman ve mekandan bağımsız 7/24 erişim ve tüm verileri indirme imkanı sağlar.

Dinamik ve modüler yapı

Program yöneticisi, mentor ve mentiler için ayrı ayrı modüller şekilde tasarlanmıştır. Mentorluk ihtiyaçlarına göre kişiselleştirilebilir.

Mentor/Menti profilleri

Mentor ve Menti havuzuna kayıtlı kullanıcılar özgeçmiş, fotoğraf ve diğer profil bilgilerini istedikleri zaman güncelleyebilirler.

Uyumluluk puanı

Mentor/Menti kriterlerine göre Mentor ve Menti puanı, eşleştirme kriterlerine göre de Mentor-Menti uyum puanı hesaplanır.

Toplu ve tekli eşleştirme

Akıllı eşleştirme algoritması ile eşleştirme kriterlerine en uygun yüzlerce eşleştimeyi kısa zamanda yapma imkanı sağlar.

Görüşme raporlama

Her Mentor/Menti görüşmesi sonrası mentor ve mentiler kendi görüşme raporlarını sisteme kaydedebilirler.

Program takibi

Program yöneticisi başvuruları, Mentor-Menti görüşme takip formlarını ve istatistik raporlarını görüntüleyebilir ya da indirebilir.

Doküman yönetimi

Yönetici tarafından yüklenen dokümanlar mentor ve mentilerin kullanımına sunulur. Mentor ve mentiler sisteme doküman yükleyebilirler.

Toplu mesaj

Mentor ve menti ya da tüm kullanıcılara mesaj gönderme özelliği ile sistem kullanıcılarına toplu ya da tekli duyuru yapma imkanı sağlar.

14 Gün Ücretsiz Deneyin

ArGeMentor'u tüm özellikleri ile 14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz.
Ücretsiz Deneyin

Referanslarımız

Copyright © 2016 | Argementor